O nas

Witamy na stronie importera rękawic marki DOMAN

 

Nasza firma powstała z myślą o stworzeniu i zaprezentowaniu na rynku polskim pełnej oferty na rękawice medyczne. Staramy się zaprezentować nie tylko produkty znane i renomowane, ale także nowości, oraz alternatywne rozwiązania cenowe dla poszczególnych rękawic.

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż rękawic, ale również doradztwo w kwestii ich stosowania. W miarę potrzeb służymy próbkami oraz sugestią co do wyboru odpowiednich produktów. Mając nadzieję, że nasza firma spełni wszystkie Państwa wymagania i oczekiwania, zapraszamy do współpracy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o produktach, o cenach, rabatach, i innych ewentualnych warunkach współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail z naszym biurem handlowym.

Deklaracja zgodności 2018

Dokument rejestracji wyrobów medycznych

02-981 Warszawa

tel. 22 742 08 08

UL. ZAWODZIE 7

kom. 662 779 110

POTRZEBUJESZ POMOCY?


Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI